Price: ₹197
Original Price: ₹241
It's time to give your eyes a refreshing upgrade! Our Slow Sunday Vitamin C Eye Brightening Essence features a refreshing essence texture formulated with Vitamin C, hyaluronic acid, and more to improve the appearance of dark circles and brighten dull skin around your eyes.
| Texture | Serum |
| Color | VC |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| Length | 2.2 cm |
| Width | 2.2 cm |
| Height | 13.5 cm |
| Net Volume | 15 ml |
| SKU | sb2401261153335556 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6202807 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.